sestavení jídelníčku

Na začátku spolupráce od nás dostanete přístup do speciální aplikace, ve které je pro vás připraveno více než 500 jídelníčků na míru. Díky naší aplikaci se jídelníčky automaticky přepočítávají tak, aby plně odpovídaly všem parametrům každého klienta. Získáte tak maximální inspiraci a nebudete muset složitě vymýšlet, co vařit. Aplikace funguje jak na počítači, tak i na mobilu či tabletu.

Budete-li si přát si jídelníčky sami tvořit nebo upravovat ty stávající, díky naší aplikaci se to hravě naučíte. Je to naprosto jednoduché a my vám to na začátku spolupráce i rádi a ochotně vysvětlíme. Zvládnou to opravdu i tací, kteří se s počítačem nebo chytrým telefonem teprve seznamují.  Pokud si budete umět přizpůsobit všechny jídelníčky svým chuťovým parametrům a zvykům, máte vyhráno.

Uvidíte, to vás bude nesmírně bavit a změnu si budete doslova užívat!

Fungující jídelníček je pouze ten, jehož parametry odpovídají vyváženosti bílkovin, sacharidů, tuků a přijaté energii. Jen takový jídelníček zabrání pocitu hladu a nepříjemným chutím na sladké a pomůže vám  účinně bojovat nejen s nadváhou, ale i s podváhou.

„Aby se tělo mohlo obezitě bránit, je zapotřebí hodně jíst“ Šimek a Grosmann, Návštěvní den

Rezervujte si termín

Chcete získat 5.000 jídelníčků na míru? Objednejte se na úvodní nezávaznou konzultaci. stačí vyplnit kontaktní formulář...

Rezervujte si termín