o nás

Již více než 25 let poskytujeme odborné služby v oboru nutričního poradenství. 

Za tuto dobu prošlo našimi ordinacemi více než  10.000 klientů, kteří se naučili co jíst, kdy a v jakém množství, aby se udrželi nejen v dobré tělesné i psychické kondici, ale především zredukovali svůj tělesný tuk. 

Dnešní doba je hektická. Většinu času věnujeme práci, rodině, dalším povinnostem a sami se odbýváme.

Navštivte některou z našich ordinací a do dobré kondice dostaneme nejen vás, ale i vaše nejbližší. Stačí se jen naučit, jak zdravě a správně jíst. K tomu vám poslouží nutričně i kaloricky vyvážené jídelníčky. Od nás jich obdržíte více než 600. Zcela jistě si z nich vyberete takové, které vám budou nejvíce vyhovovat.

Jídlo vám totiž musí především chutnat, nesmíte mít hlad a musíte být schopni si vše snadno a rychle uvařit – to jsou základní atributy úspěchu!

Rádi vás dovedeme k vysněnému cíli. Stačí si vyplnit kontaktní formulář a objednat se k nám!

Rezervujte si termín

600+

Jídelníčků na míru

2

Pobočky v Praze

25+

Let praxe

10.000+

Spokojených klientů

Máme pochopení

Při změně životosprávy je vždy lepší, pokud se vše děje postupně. Nikdo z nás se nevyhne situaci, kdy čas od času zahřešíme méně vhodnou potravinou či alkoholem. Nebojte, i s tím se u nás v plánu počítá. Naučíme vás, jak to vše zvládnout.

Umíme podpořit

Hubnutí sice není těžké, ale není ani jednoduché. Se správnou podporou a vědomím, že v tom nejste sami, se vše zvládá lépe. Po celou dobu, co budete u nás v péči, budeme tím, na koho se můžete kdykoliv obrátit a požádat o radu.

Vždy poradíme

Za více než 25 let praxe není snad situace, se kterou bychom se nesetkali. To je pro vás jistota, že budete ve správných rukách. Krásné české přísloví praví „dobrá rada nad zlato“. Ano, to můžeme potvrdit a ve výživě to platí dvojnásob.

Neopakujte stále stejné chyby!

Naprostá většina nových klientů za námi přichází s těmito slovy: „Nejde mi zhubnout, omezuji se v jídle, nepřejídám se, vybírám si pouze to zdravé, nejím sladkosti a nebo zcela výjimečně, hodně sportuji a prostě NIC, žádný výsledek, ba dokonce cítím, že přibírám“.

Že se v tom poznáváte? Není divu. Toto opravdu řešíme dnes a denně.

Objednejte se na vstupní konzultaci k nutričnímu poradci a všechno spolu probereme. Uvidíte, že až vám vysvětlíme, jak lidské tělo funguje a co vlastně potřebuje, že vám to bude dávat smysl. Po prvních 14 dnech zaznamenáte první úbytek v pase a to vás ujistí a podpoří, že jste se vydali správnou cestou. Rádi vám pomůžeme. Máte-li stále pochybnosti, přečtěte si recenze našich klientů. 

Rezervujte si termín