poskytované služby

Rezervujte si termín

Výživové poradenství

Od roku 2000 se zabýváme poskytováním odborného výživového poradenství v oboru zdravé výživy a správného stravování. Našimi klienty jsou převážně lidé s nadváhou a to i děti od dvanácti let, kdy se může s cílenou redukcí tuku začít. V péči může být naprosto kdokoliv, kdo chce změnit svou postavu a celkovou životosprávu. Jsou zde maminky po mateřské dovolené, osoby se sedavým zaměstnáním, studenti, důchodci i sportovci. Cíl je společný pro všechny – chtějí žít zdravě a být v dobré kondici. Neprodáváme žádné zázračné doplňky stravy nebo spalovače tuků, ale učíme klienty sestavovat si své vlastní zdravé a správné jídelníčky. Základem úspěchu je, aby každý věděl, co jíst, kdy a kolik jídla má mít na svém talíři. 

Detoxikace těla - detoxikační očistná kůra

Abychom se těšili pevnému zdraví, je třeba myslet na správné fungování těla, především pak funkci střev. Jsme autory několika rozdílných očistných kúr, které vybíráme a upravujeme dle individuálních potřeb klienta. Každý tak dostane očistný jídelníček vhodný pro jeho zdravotní stav a nastavený cíl.

Sestavení jídelníčku

Nutriční poradenství není založeno na vypracování např. 50 jídelníčků, protože nemůžeme vědět, co klientovi bude chutnat a v jaké kombinaci. My vás naučíme jídelníčky přímo tvořit. K tomu každý obdrží přístup do unikátní PC a mobilní aplikace pro tvorbu jídelníčku a dle svých chutí si vytvoří tolik jídelníčků, kolik jen chce. Hojně využívaná funkce v aplikaci je možnost se inspirovat jídelníčky, který sice vytvořil jiný klient, ale na stejných hodnotách jako budete mít vy. Vše je velmi jednoduché a zvládnou to opravdu všichni.

Zdravé a trvalé hubnutí

Zajímá vás, jak vypadá zdravé a správné hubnutí s možností si čas od času zahřešit něčím sladkým, slaným nebo alkoholem? V tom případě se objednejte do naší ordinace a vše se dozvíte. Není přeci cílem, aby člověk už nikdy nemohl jít na oslavu, navštívit rodiče nebo jet na dovolenou a užít si jí se vším všudy. Nemáme pravdu? 🙂

laptop, office, hand

Konzultace

Zaujaly vás naše služby? Chcete zdravě jíst a dlouho žít? Objednejte se na vstupní nezávaznou konzultaci, při které sami zjistíte, že trvale zhubnout není žádná velká věda. NOVĚ PROVÁDÍME VSTUPNÍ KONZULTACE I PO TELEFONU NEBO SKYPE!!!

technology, hands, agreement

Klientský servis

Je velmi důležité, aby měli klienti možnost se na nás kdykoliv obrátit (telefonicky nebo emailem). To jim neustále dodává jistotu, že v tom nejsou sami a díky brzké odpovědi tak mohou okamžitě mé rady uvést do života. Společně to zvládneme. Uvidíte, že je vše jednodušší, než to na první pohled vypadá.

Pokud vás naše služby zaujaly, neváhejte nás kontaktovat a objednejte se na úvodní konzultaci.

Rezervujte si termín